Kameleon Klinkier
0%
pomoc narzędzie cegły

Kolor fugi

Mieszaj
Zapisz

Nie potrafisz znaleźć odpowiedniego koloru płytek klinkierowych wśród gotowych produktów? Stwórz swój unikatowy kolor płytek klinkierowych ! Skorzystaj z innowacyjnego programu KAMELEON i przygotuj kolor klinkieru, spełniający Twoje oczekiwania !

Zaznacz interesujące Cię kolory ze oferty i ustal ich proporcje, aby przygotować jedyny w swoim rodzaju kolor, lub odcień klinkieru. Kameleon umożliwia również dobranie do stworzonej elewacji odpowiedniego koloru fugi, tak więc możemy zobaczyć końcowy efekt. Możemy też zapisać kartę techniczną elewacji klinkierowej w formie pliku i przesłać ją na dowolny adres e-mail. Nie musisz korzystać ze standardowej oferty na klinkier kolor możesz stworzyć sam.

Zaprojektuj wyjątkowy kolor klinkieru dla swojej elewacji !

Kolekcje występują w dwóch różnych formatach, których nie da się mieszać. Kolekcje Dream House i Free Art występują w formacie RF, natomiast kolekcja Old Castle w formacie NF. Dlatego po wybraniu jednego z formatów drugi przestaje być aktywny.
Twój kolor możesz zapisać w dwóch wersjach. Jako kartę techniczną z dokładnym opisem wybranych kolorów lub jako gotową teksturę, której Twój architekt może użyć do wizualizacji projektu Twojego domu.

Zapisz kartę techniczną Zapisz teksturę

projekt klinkier przysucha kameleon karta technologiczna
preview


E-mail został wysłany. Nie udało się wysłać wiadomości e-mail.
Spróbuj ponownie za chwilę lub skontaktuj się z nami.

Klinkier Przysucha 2014
created by bkreative.pl
Proszę czekać...